Rozstrzygnięcie konkursu "Plakat 3D"

Na nasz konkurs Plakat 3d „Biblioteka – miejsce na czasie” wpłynęła niestety tylko jedna praca, ale za to jaka!

Piękna, pomysłowa, estetyczna i na temat! Plakat wykonał Błażej Kubiak lat 9, któremu bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy nagrody.

Konkurs "Plakat 3D"

Zachęcamy do udziału w konkursie ,,Konkurs3D''

Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Kołbaskowo.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

7 - 9 lat,

10 - 13 lat,

14 - 18 lat.

Wszystkie informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie (poniżej w załącznikach).

Karty zgłoszenia do konkursu dostępne także w naszych bibliotekach!

Termin składania prac: 08 maja 2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Pisanka Wielkanocna''

Konkurs „Pisanka Wielkanocna” został rozstrzygnięty!
Uczestnikom przyznano nagrody w następujących kategoriach:
1) kategoria 7-10 lat
Błażej Kubiak
2) kategoria 10-13 lat
Michalina Białożyńska
Antoni Garbowski
3) kategoria 14-17 lat
Maria Garbowska
Uczestnikom gratulujemy!

Konkurs ,,Pisanka Wielkanocna''

Zachęcamy do udziału w konkursie ,,Pisanka Wielkanocna''

Konkurs skierowany jest do miszkańców gminy Kołbaskowo.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

7 - 9 lat,

10 - 13 lat,

14 - 17 lat.

Karty zgłoszenia do konkursu dostępne także w naszych bibliotekach!

Termin składania prac: 20 marca 2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu ''Moja choinka''

Konkurs „Moja choinka” skierowany był do mieszkańców gminy Kołbaskowo, a jego celem było wspieranie rozwoju twórczości fotograficznej, upowszechnienie oraz utrwalenie bogatych i ponadczasowych tradycji Świąt Bożego Narodzenia, promowanie talentów poprzez umożliwienie prezentacji twórczości szerszemu kręgowi odbiorców oraz promowanie biblioteki i czytelnictwa.
Po podliczeniu głosów z fanpejdża i z głosowania stacjonarnego w bibliotekach, laureatami konkursu zostali:
Miejsce I  -   Postoł Grażyna
Miejsce II -  Pietruczuk Agata
Miejsce III – Macioszek Sobolewska Emilia
Gratulujemy laureatom, życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Konkurs "Moja choinka"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Moja choinka"

Zasady uczestnictwa:

- konkurs adresowany jest do mieszkańców Gminy Kołbaskowo,

- zadaniem uczestnika jest przysłanie zdjęcia swojej choinki na adres e'mail biblioteki.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie konkursu. (poniżej w załączniku).

Termin przesyłania zdjęć: 26 grudnia 2023 r.

Zapraszamy!

Rozstrzygnięcie konkursu "Rzeki to nie ścieki"

10 maja odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Rzeki to nie ścieki”. Konkurs organizowany był przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kołbaskowie i jest elementem działań planowanych w ramach projektu pn."Dbaj o środowisko i zostań EkoPrzyjacielem Ziemi" dofinansowanego ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Skierowany był do dzieci i młodzieży Gmina Kołbaskowo, a jego celem było podniesienie świadomości uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na temat zagadnień związanych z koniecznością dbania o czystość wód, w tym o potrzeby sprzątania zbiorników wodnych z pozostawionych śmieci czy zagrożeń płynących z zanieczyszczeń wód ściekami. Wspieranie rozwoju twórczości plastycznej dzieci i młodzieży. Rozwijanie wyobraźni plastycznej. Promowanie talentów plastycznych poprzez umożliwianie prezentacji twórczości szerszemu kręgowi odbiorców. Promowanie bibliotek i czytelnictwa.
Laureatami konkursu zostali:
- W kategorii I.
* klasa I-III
I miejsce – Jagoda Buczkowska
II miejsce – Martyna Ratajczyk i Nadia Kostrzewa
III miejsce – Natalia Liszczak
wyróżnienia: Lenka Kowalska, Gabriela Gąska i Hanna Gąska
- W kategorii II.
* klasa IV-VI
I miejsce – Maja Gawron
II miejsce – Nina Tomkowska
III miejsce – Aleksandra Wójcik
- W kategorii III.
* klasa VII-VIII
I miejsce – Marta Lenc
II miejsce – Maja Redlarska
III miejsce – Mateusz Paszek

Konkurs"Rzeki to nie ścieki"

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody.

Z tej okazji wraz z Gminą Kołbaskowo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie " Rzeki to nie ścieki".

Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Kołbaskowo.
Prace oceniane będą w następujących kategoriach:
A. Komiks: klasy  III - VIII oraz klas ponadgimnazjalnych,:

B. Praca plastyczna: klasy I-VIII.

Do konkursu należy złożyć jedną pracę wykonaną samodzielnie w formie komiksu lub pracy plastycznej.

Karty zgłoszenia do konkursu dostępne także w naszych bibliotekach!

Termin składania prac: 21 kwietnia 2023 r.

Zapraszamy!

Rozstrzygnięcie konkursu "Renifer Rudolf".

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w naszych bibliotekach w Kołbaskowie i Przecławiu odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Renifer Rudolf”.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży gminy Kołbaskowo, a jego celem było wspieranie rozwoju twórczości plastycznej, upowszechnienie oraz utrwalenie bogatych i ponadczasowych tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni plastycznej, promowanie talentów plastycznych poprzez umożliwienie prezentacji twórczości szerszemu kręgowi odbiorców oraz promowanie biblioteki i czytelnictwa.

Laureatami konkursu zostali:

- Błażej Kubiak,

- Agata Mądraszek.

UWAGA! UWAGA! KONKURS!
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Renifer Rudolf"

Zasady uczestnictwa:

- konkurs adresowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat zamieszkałych na terenie Gminy Kołbaskowo,

- zadaniem uczestnika jest przygotowanie pracy wykonanej samodzielnie dowolną techniką (wymagana jest forma przestrzenna o wysokości od 15 cm do 35 cm)

Karty zgłoszenia do konkursu dostępne także w naszych bibliotekach!

Termin składania prac: 15 grudnia 2022 r.

ZAŁĄCZNIKI:

Katalog online